V nákupním košíku
není žádná položka.
Velkoobchod se sportovní výživou a fitness doplňky.

PENCO - AC SALTS 120tob Penco

PENCO - AC SALTS 120tob Penco

Cena po slevě: 271,- Kč      Běžná cena: 319,- Kč


Kategorie

» SPECIÁLNÍ DOPLŇKY STRAVY   » VHODNÉ PRO BEZLEPKOVOU DIETU   » VITAMÍNY A MINERÁLY  

Výrobce

PENCO

Popis

Jeden z nejlepších přípravků na odbourávání křečí a zlepšení hydratace během výkonu na trhu. Vyvinut ve spolupráci se špičkovými závodníky extrémně náročného závodu IRONMEN.

■Zlepšují hydrataci organizmu

■Neutralizují laktáty

■Snižují riziko křečí

■Udržují výkonnost na maximální úrovni

■Vyrovnávají nerovnováhu minerálů během výkonu

PODROBNÁ CHARAKTERISTIKA: Běžná strava obsahuje převážně kyselé složky a proto jako celek má kyselou reakci. Správně "vyladěný" organizmus má mít kyseliny a báze (zásady) v rovnováze. Při tělesné námaze se ve svalu hromadí kyselé složky (hlavně laktáty) a tím klesá výkonnost. Nedostatek bazických solí často vede ke křečím, které jsou tak bolestivé, že zpravidla vyřadí sportovce ze závodu nebo z utkání. V období před dlouhodobými sportovními výkony by strava měla být bazická, běžná strava je však většinou kyselá . Unikátní bazický doplněk výživy PENCO AC SALTS (AntiCramps) obsahuje 9 druhů minerálních solí v kombinaci s pantothenátem vápenatým, který má vědecky prokázané protikřečové účinky a napomáhá zlepšovat svalovou práci. Již dvě tobolky mohou přispět k obnovení acidobazické rovnováhy, zmírnit únavu a výrazně omezit riziko vzniku křečí.

Balení 120 tobolek po 800 mg vystačí na 1 až 3 měsíce. Bere se těsně před závodem nebo v kritických obdobích výkonu. Zapijí se vodou nebo hypotonickým iontovým nápojem.

DÁVKOVÁNÍ: 1 tobolku zapijte 200 – 300 ml vody nebo hypotonického nápoje. Při intenzivní tělesné zátěži spojené s nadměrným pocením a okolní teplotě nad 25°C - 1 tobolku před předpokládanou zátěží a další během výkonu, maximálně 2 tobolky za hodinu. Při střední tělesné zátěži spojené s běžným pocením a teplotě prostředí okolo 20°C- 1 tobolku za hodinu. Při tělesné zátěži spojené s menším pocením nebo při teplotě do 10°C - 1 tobolku každé 2 hodiny.

Balení120tob

<< Zpět

© Copyright 2014 - 2020    Sport Ideal - Velkoobchod se sportovní a racionální výživou v ČR