V nákupním košíku
není žádná položka.
Velkoobchod se sportovní výživou a fitness doplňky.

Ant.Hübner Německo - AKCE: GELATINA PLUS MARITIME 360tbl + ZDARMA 90tbl!!

Ant.Hübner Německo - AKCE: GELATINA PLUS MARITIME 360tbl + ZDARMA 90tbl!!

Cena po slevě: 552,- Kč      Běžná cena: 673,- Kč


Kategorie

» KLOUBNÍ VÝŽIVA   » AKCE   » TIP - VÝHODNÉ BALÍČKY  

Výrobce

Ant.Hübner Německo

Popis

 

Obsahuje jedinečné spektrum kolagenních aminokyselin z moře: Tyto biogenní látky

Aminokyselinové spektrum

Metoda 2* Metoda 2* Metoda 2*
Alanin 8,3 Hydroxiprolin 7,9 Prolisin 11,8
Arginin 7,5 Isoleucin 1,3 Serin 3,2
Aspomginsüre 4,3 Leucin 2,2 Threonin 2,4
Glutaminsüre 9,0 Methionin 0,9 Valin 1,2
Histidin 21,8 Phemykalinin 1,8    

Tyto látky:

  • Zlepšují kloubní pohyblivost a snižuje bolestivost
  • Posilují a chrání páteř a všechny klouby, kosti i šlachy
  • Stimulují tvorbu kloubního mazu a buduje chrupavky kloubů

Použití:

Gelatina plus maritime je lékaři doporučována jako spolehlivý nutriční prostředek pro efektivní posílení extrémně namáhaných a předčasně opotřebených kloubů, kostí a šlach. Přirozeným způsobem působí proti stárnutí a degenerativním změnám kloubů (artróza), oslabení kostí (osteoporóza) i šlach, které přichází s věkem nebo je důsledkem nadměrné tělesné námahy (těžká fyzická práce, sport, např. kulturistika, kondiční běh, tenis, apod.), jednostranného zatížení – dlouhé stání, sezení, aj. Zkušenosti ukázaly, že cílené doplňování kolagenu maritime s minerály navozuje pozitivní obrat v ochraně zatížených kloubů a kostí, v budování a obnově kloubní a kostní hmoty. Klouby lépe „mažou“ snadněji prokluzují, bolesti ustupují, zvyšuje se kloubní pohyblivost. Oporový i pohybový aparát opět plní svoji funkci – šlachy se bezbolestně napínají, chrupavčité tkáně úspěšně čelí vysokým tlakům a zátěžím, výstelka kloubů se snadno obnovuje, drobná poškození tkání se lépe hojí. Chrupavčitá tkáň je opět vláčná, pevná a odolná. Gelatina plus maritime posiluje celý oporový kloubní systém a blahodárně působí na odolnost organismu.

Důležité:

Technologie zpracování za ultravysokých teplot a tlaku převádí tekutý kolagenní gel do mikronizované práškové formy, která je naprosto čistá, bez konzervantů, cukrů, aromat a dalších přísad. Váže vodu v našich tkáních a v čisté formě se snadno vstřebává a je naším organismem dokonale biologicky zhodnocena.

Vlastnosti:

Nabízené spektrum kolagenních látek a minerálů ve vysoké míře odpovídá chrupavce kloubů a pojivovým tkáním člověka a jsou rozhodující pro zdraví a bezbolestnou funkčnost kloubů a kostí. Vedle ochrany a obnovy chrupavčité výstelky kloubů tak ovlivňuje i tvorbu kostních tkání. Enzymatická úprava zajišťuje optimální vstřebatelnost, naprostou čistotu a maximální biologické zhodnocení všech látek v organismu. Gelatina plus maritime neobsahuje cholesterol ani purin.

Garance kvality:

Kolagenní substance patří mezi nejlépe klinicky ověřené látky ze skupiny SYSADO, tj. symptomaticky pomalu působících látek při osteoartróze. Řada mezinárodních lékařských studií a mnohaletá praxe také v ČR jednoznačně prokázaly jejich velmi příznivé účinky. Proto jsou tyto látky doporučovány lékaři řady organizací sdružených v boji proti artróze a revmatismu (včetně Evropské ligy lékařů proti revmatizmu) jako nedílná součást komplexní terapie kloubních onemocnění.

Doporučené dávkování:

Užíváme 3x denně 1-2 tablety a vydatně zapijeme vodou, minerální vodou či ovocnou šťávou. Při krátkodobém užívání dávky můžeme zdvojnásobit.

Balení360tbl

<< Zpět

© Copyright 2014 - 2018    Sport Ideal - Velkoobchod se sportovní a racionální výživou v ČR