V nákupním košíku
není žádná položka.
Velkoobchod se sportovní výživou a fitness doplňky.

PENCO - MCT OIL 500ml Penco

PENCO - MCT OIL 500ml Penco

Cena po slevě: 446,- Kč      Běžná cena: 525,- Kč


Kategorie

» ENERGIE   » REDUKCE NADVÁHY  

Výrobce

PENCO

Popis

PENCO MCT OIL je perfektní přírodní zdroj energie, obohacený vitamínem E a koenzymem Q10.

■Poskytuje okamžitě využitelnou energii

■Šetří zásoby glykogenu na pozdější dobu

■Chrání svalovou tkáň během redukčních diet

■Určeno zvláště pro ty, kteří nechtěně snadno nabírají tuk!

PODROBNÁ CHARAKTERISTIKA: MCT jsou speciální oleje se střední délkou řetězce mastných kyselin. Díky této unikátní molekulární struktuře se rychle vstřebávají, neuskladňuji se ve formě zásobního tuku, ale naopak podporují jeho odbourávání. MCT navíc neobsahují cholesterol, pro vstup do mitochondrií nepotřebují L-karnitin a poskytují až 2x více kalorií než bílkoviny nebo cukry. Při štěpení MCT oleje na energii se vytvářejí tzv. ketony, které dokáží zamezit štěpení svalů. To byla první přednost MCT oleje. Druhá přednost je výhodná především pro endomorfy, tedy jedince, kteří sice snadno přibírají, ale společně se svaly přibírají i hodně tuku, kterého se musí pracně zbavovat. A tady nám opět může pomoci MCT olej. Ten totiž urychluje metabolismus a současně "učí" tělo spalovat tuky. S pomocí MCT oleje tedy můžete jak získávat novou svalovou hmotu, tak i spalovat tuky. V medicíně se používají již řadu let. Koenzym Q10 hraje zásadní roli při tvorbě energie, podporuje funkci srdce a podobně jako vitamín E působí jako vynikající antioxidant. MCT oceníte při intenzivních redukčních dietách, neboť urychlují metabolizmus a chrání svalovou hmotu před jejím odbouráváním. Jedinečný zdroj energie pro kulturisty v rýsovací fázi, chrání svaly a poskytuje dostatek energie pro trénink. PENCO MCT se vyznačují příjemnou lehkou chutí citrónu.

DÁVKOVÁNÍ: První 3 dny ½ polévkové lžíce (3,5 ml) s hlavním jídlem, pak dávkování postupně zvyšovat až na 1-2 polévkové lžíce (7-15 ml) 30-60 min před tréninkem nebo závodem. Kulturisti v předsoutěžním období až 4 polévkové lžíce (30 ml) denně.

Doporučujeme použít i do salátů. Užívejte vždy s jídlem, nikdy nalačno. Nepřekračujte doporučené denní dávkování, tj. 4 polévkové lžíce (cca 30 ml) denně.

Balení500ml
Příchuť

<< Zpět

© Copyright 2014 - 2018    Sport Ideal - Velkoobchod se sportovní a racionální výživou v ČR