V nákupním košíku
není žádná položka.
Velkoobchod se sportovní výživou a fitness doplňky.

PENCO - MEGA TABS MAGNESIUM 30tbl Penco rozpustné tablety VÝPRODEJ

PENCO - MEGA TABS MAGNESIUM 30tbl Penco rozpustné tablety VÝPRODEJ

Cena po slevě: 129,- Kč      Běžná cena: 199,- Kč


Kategorie

» ZDRAVÁ VÝŽIVA a ČAJE   » SPECIÁLNÍ DOPLŇKY STRAVY   » VITAMÍNY A MINERÁLY   » VÝPRODEJ   » AKCE   » UKONČENÁ MINIMÁLNÍ TRVANLIVOST - SLEVA  

Výrobce

PENCO

Popis

Minimální trvanlivost 4.9.2017 - sleva 35%

.........................................................................

Mega Tabs Magnesium jsou energetické glukózové tablety s hořčíkem, beta-alaninem a antioxidačním systémem proti křečím a oxidačnímu stresu.

·   Zabraňuje vzniku svalových křečí

·   Odstraňuje kyselinu mléčnou ze svalů

·   Jedinečný antioxidační systém

·   Dodává energii pro udržení maximální výkonnosti

·   30 tablet v malé praktické dóze

·   Jedna tableta - 4000 mg

·   Příjemná pomerančová chuť

Charakteristika aktivních látek:

Nadměrná fyzická zátěž zvyšuje riziko vzniku křečí a přispívá k tvorbě škodlivých volných kyslíkových radikálů. Při cvičení s velkou intenzitou a délkou trvání dochází k nahromadění kyseliny mléčné ve svalech a v krvi, což bývá hlavní příčinou svalové únavy, snížení síly a vytrvalosti a pocitu vyčerpání. Všem těmto faktorům, které negativně ovlivňují výsledný sportovní výkon, lze předejít podáním Mega Tabs Magnesium , nejlépe před výkonem.

Svalové křeče rychle zmírňuje nebo odstraňuje hořčík spolu s kyselinou pantothenovou. Hořčík (magnesium ) je esenciální prvek, který má v organizmu řadu důležitých funkcí, např. je nezbytný pro aktivitu svalů a nervů, je součástí mnoha enzymových reakcí, zajišťuje správnou činnost srdečního svalu a zvyšuje odolnost organizmu. V Mega Tabs je hořčík   v organické formě, jako laktát hořečnatý. Ve srovnání s běžně používanými anorganickými sloučeninami je jeho využitelnost organizmem podstatně vyšší (až 90%). Absorpci a vstup hořčíku do buněk zvyšuje vitamín B 6 .

Beta-alanin j e součástí přirozeně se vyskytujícího dipeptidu L- karnosinu (beta-alanyl-L-histidinu).   Výzkumy ukazují, že jeho suplementace vede ke zvýšení zásob β alaninu, což se projeví výrazným zvýšením obsahu L- karnosinu ve svalech.    Nejdůležitější vlastností karnosinu pro sportovce je jeho schopnost regulovat vysokou hladinu kyseliny mléčné ve svalech. Uvádí se, že karnosin představuje až 30% této celkové regulační kapacity organizmu.

Další významnou vlastností beta karnosinu je antioxidační efekt. Společně s vitamíny A, C, E a koenzymem Q10  aktivně neutralizuje volné kyslíkové radikály a chrání buňky před poškozením.

Glukóza slouží jako zdroj rychlé energie pro udržení maximální výkonnosti a zároveň jako vhodný nosič přítomných aktivních látek.

Mega Tabs Magnesium se snadnou rozpouští v ústech a mají příjemnou pomerančovou chuť. 

Balení30tbl
Příchuť

<< Zpět

© Copyright 2014 - 2018    Sport Ideal - Velkoobchod se sportovní a racionální výživou v ČR