V nákupním košíku
není žádná položka.
Velkoobchod se sportovní výživou a fitness doplňky.

PENCO - PELUPA 3000g Penco - instantní sacharidová dieta před výkonem

PENCO - PELUPA 3000g Penco - instantní sacharidová dieta před výkonem

Cena po slevě: 645,- Kč      Běžná cena: 759,- Kč


Kategorie

» SPECIÁLNÍ DOPLŇKY STRAVY   » GAINERY   » VHODNÉ PRO BEZLEPKOVOU DIETU   » ENERGIE   » REDUKCE NADVÁHY  

Výrobce

PENCO

Popis

Kompletní instantní výživa pro snídaně, svačiny i jako náhrada hlavního jídla. Velmi vhodná jako sacharidová dieta před sportovním výkonem.

■dodává vitální energie v pravou chvíli

■lehce stravitelná

■vysoký obsah lecitinu

■pomáhá udržet optimální tělesnou hmotnost

■přírodní lahodná chuť bez konzervačních látek, ochucovadel a barviv

■snadná a rychlá příprava

PODROBNÁ CHARAKTERISTIKA:

PELUPA je instantní zdravá výživa na bázi kukuřice, ochucená kakaem nebo medem. Kromě širokého spektra vitamínů a minerálních látek obsahuje plnohodnotné bílkoviny, nezbytné pro regeneraci a růst, a polysacharidy, které zajišťují dodání potřebného množství energie pro zahájení nového dne. Přísné dodržování výrobní technologie a optimálních podmínek při skladování jsou zárukou její kvality a trvanlivosti. Na rozdíl od jiných podobných výrobků na našem trhu je PELUPA výjimečná svým vysokým obsahem lecitinu, který snižuje riziko nemocí srdce a cév, zlepšuje paměť a v neposlední řadě vytváří podmínky pro regeneraci organizmu. PELUPA je i velmi vhodná jako sacharidová dieta před sportovním výkonem pro zvýšení glykogenových rezerv ve svalech, které jsou pohotovostním zdrojem energie jak pro krátkodobé silové výkony, tak i pro vytrvalostní zátěž. Obsahuje vitaminy chránící tělo před infekcemi a minerály nezbytné pro růst a dobrý stav kostí a zubů.

DÁVKOVÁNÍ:

2-4 polévkové lžíce (30-50g) PELUPY se rozmíchají se 100-150 ml vody nebo mléka na kaši, která se může podávat k snídani nebo ke svačině, samotná, popř. v kombinaci s marmeládou, s kompoty nebo čerstvým ovocem.

Pro zvýšení glykogenových zásob doporučujeme PELUPU konzumovat každodenně minimálně 3-4 dny před závodem a nebo alespoň jednorázově 1-3 hod. před výkonem.

Balení3000g
Příchuť

<< Zpět

© Copyright 2014 - 2018    Sport Ideal - Velkoobchod se sportovní a racionální výživou v ČR