V nákupním košíku
není žádná položka.
Velkoobchod se sportovní výživou a fitness doplňky.

WELLNESS FOOD - SPEED 8 20ml

WELLNESS FOOD - SPEED 8  20ml

Cena po slevě: 57,- Kč      Běžná cena: 57,- Kč


Kategorie

» ENERGIE   » SPECIÁLNÍ DOPLŇKY STRAVY   » STIMULANTY  

Výrobce

WELLNESS FOOD

Popis

SPEED 8 – doplněk stravy nejnovější koncepce, obsahující vyváženou směs účinných látek: mozkové nutriety (DMAE, DLPA, ALC), harmonizátory (L-theanin, L-taurin, L-glycin, smilax medica extrakt) a stimulanty (přírodní kofein, L-malat-L-citrullin, synefrin, yerba maté extrakt) s mimořádně stimulujícími a harmonizujícími účinky.

Dlouhotrvající efekty (až 8hodin) jsou založené na synergii všech obsažených látek, působících setrvale na několika úrovních. Výsledkem je kvalitativní zlepšení činnosti všech tří nejdůležitějších orgánů: mozku, srdce a svalů.

účinky

SPEED8® výrazně oddaluje nástup únavy.
SPEED8® výrazně podporuje schopnost koncentrace a „sklidnění“
SPEED8® účinně stimuluje psychický a fyzický výkon.
SPEED8® urychluje psychickou regeneraci po fyzické zátěži.
SPEED8® Obnovuje energetické zásoby stimulací přeměny tuku na energii

Benefity:

  • Balení do kapsy
  • Low calorie
  • Bez zatěžujících cukrů oproti energetickým nápojům
  • Není potřeba konzumovat vychlazené
  • K okamžité spotřebě
  • Účinky oceňují špičkoví i amaterští sportovci, lidé vystavení vysoké pracovní zátěži, aktivní studenti a řidiči na dlouhých cestách.

Návod k použití

Obsah monodózy zkonzumujte přímo nebo jej vyprázdněte do studeného nealkoholického nápoje nebo stolní vody. Výrobek obsahuje účinné přírodní extrakty, které mohou sedimentovat u dna monodózy. Před upotřebením  protřepte. Doporučujeme užívat na lačný žaludek nebo mezi jídly.

Atesty, posudky Ministerstvo zdravotnictví ČR Státní zdravotní ústav Antidopingový výbor ČR

UPOZORNĚNÍ:

Není určeno pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy, osoby citlivé na kofein a osoby s vyšším krevním tlakem. Uchovávejte mimo dosah dětí! Není náhradou pestré stravy. Výrobek nesmí být kombinován s alkoholickými nápoji a sedativy. Obsahuje sladidla. Obsahuje kofein (825 mg/100ml).

SLOŽENÍ:

voda, glukóza monohydrát, L-glycin, L-taurin, L-malát-L-citrullin, acetyl-L-karnitin hydrochlorid (ALC), D,L-fenylalanin (DLPA), zelený čaj extrakt (30% L-theanin), kofein přírodní, Yerba maté extrakt, Smilax medica extrakt, 2-dimetylaminoetanol bitartrát (DMAE), Citrus aurantium extrakt (30% synefrin), aroma, sladidla: acesulfam K a sukralóza; konzervanty: benzoan sodný a sorban draselný.

Balení20ml
Příchuť

<< Zpět

© Copyright 2014 - 2020    Sport Ideal - Velkoobchod se sportovní a racionální výživou v ČR