V nákupním košíku
není žádná položka.
Velkoobchod se sportovní výživou a fitness doplňky.

MEDPHARMA - BIO CHLORELLA 900tbl

MEDPHARMA - BIO CHLORELLA 900tbl

Cena po slevě: 362,- Kč      Běžná cena: 412,- Kč


Kategorie

» VITAMÍNY A MINERÁLY   » SPECIÁLNÍ DOPLŇKY STRAVY   » ZDRAVÁ VÝŽIVA a ČAJE  

Výrobce

MEDPHARMA

Popis

100% Chlorella vulgaris / zelená sladkovodní řasa

Doplněk stravy BIO Chlorella je drobná sladkovodní řasa, která podporuje pročištění organizmu a přispívá k normální funkci imunitního systému. Přispívá k zachování energie a vitality, pomáhá udržovat mikrobiální rovnováhu, přispívá k normální činnosti jater a normální funkci střevního traktu. Je vyráběna ze surovin, které pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Doporučené dávkování:
dospělí 5 tablet 3× denně, děti od 3 let 3 tablety 2× denně. Doporučujeme začít menšími dávkami a postupně (během týdne) zvyšovat. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Návod k použití:
15 až 30 minut před jídlem, důkladně zapijte (min. 2 dl tekutiny). V průběhu užívání doporučujeme zvýšený příjem tekutin.

Upozornění:
Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C. V začátku užívání může dojít ke zhoršení zdravotního stavu v důsledku čištění organizmu.

Složení:
BIO chlorella (Chlorella vulgaris) 250 mg v 1 tabletě, 1 500 mg v 6 tabletách (denní dávka děti od 3 let), 3 750 mg v 15 tabletách (denní dávka dospělí). RHP (referenční hodnota příjmu) není stanovena.

Balení900tbl

<< Zpět

© Copyright 2014 - 2020    Sport Ideal - Velkoobchod se sportovní a racionální výživou v ČR