V nákupním košíku
není žádná položka.
Velkoobchod se sportovní výživou a fitness doplňky.

GUAa Fitness - GUASAN FITNESS 1000ml koncentrát - bezchlórová dezinfekce

GUAa Fitness - GUASAN FITNESS 1000ml  koncentrát - bezchlórová dezinfekce

Cena po slevě: 265,- Kč      Běžná cena: 279,- Kč


Kategorie

» DEZINFEKCE - HYGIENA  

Výrobce

GUAa Fitness

Popis

Bezchlórová dezinfekce solárií, saun, fitness a wellness zařízení

Koncentrovaný tekutý dezinfekční prostředek určený pro jednofázovou dezinfekci všech omyvatelných ploch a povrchů, předmětů a nástrojů ve fitness a wellness centrech, soláriích, kadeřnických a kosmetických salónech, saunách a jiných sportovních a rekreačních zařízeních. Je charakteristický silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem bez negativních vlivů na jakékoli ošetřované materiály (sklo, dřevo, kovy, plast, papír, textilie, gumu,…).

Vlastnosti:

Je nehořlavý, nepoškozuje žádné materiály – je nekorozivní. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly, nemá vedlejší účinky. Je šetrný k životnímu prostředí, bezpečný pro člověka, zvířata i rostliny.

Dávkování:

Preventivní ochrana: 30 ml koncentrátu na 1 litr vody (3% roztok). Ošetřením vznikne na povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy. Dezinfekce ložiska infekce: 50 ml koncentrátu na 1 litr vody (5% roztok). Povrch bezprostředně po ošetření neomývejte. Teplota vody neovlivňuje účinek prostředku. Vhodný ke strojové i ruční dezinfekci.

Ředění koncentrátu DEZISAN Fitness na DEZISAN Fitness Spray:

Nalijte 70 ml DEZISANu Fitness do původního rozprašovače DEZISAN Fitness Spray a doplňte vodou. Tímto ředěním získáte originální náplň. Z 1 litru koncentrátu připravíte až 14 rozprašovačů DEZISAN Fitness Spray!


Balení1000ml

<< Zpět

© Copyright 2014 - 2020    Sport Ideal - Velkoobchod se sportovní a racionální výživou v ČR