V nákupním košíku
není žádná položka.
Velkoobchod se sportovní výživou a fitness doplňky.

PENCO - L-KARNITINE Carnipure 120cps

Cena po slevě: 509,- Kč      Běžná cena: 599,- Kč


Kategorie

» REDUKCE NADVÁHY   » ENERGIE   » STIMULANTY   » CARNITINOVÉ PRODUKTY  

Výrobce

PENCO

Popis

Značkový karnitin Carnipure v nejčistčí formě od švýcarské firmy Lonza.

PENCO L-KARNITIN  obsahuje čistou krystalickou formu značkového L-karnitinu CARNIPURE, který je oceňován pro svou vyjímečnou čistotu a kvalitu. Biologicky aktivní je pouze tato L-forma karnitinu, D-forma je neúčinná a snižuje využitelnost L-formy. Tento 100% čistý L-karnitin se vyrábí patentovaným biochemickým postupem ve švýcarské společnosti LONZA.

L- KARNITIN je přirozená látka příbuzná vitamínům, která se významně podílí na spalování tuků v buňce za vzniku energie potřebné pro všechny důležité životní pochody, včetně činnosti svalů a srdce. Jeho hlavní funkcí v organismu je transport mastných kyselin (složek tuků) do buňečných organel (mitochondrií), kde se spalují za vzniku adenosintrifosfátu (ATP) životně důležitého zdroje energie.

L-KARNITIN ovlivňuje celkový stav a připravenost organizmu pro sportovní výkon maximální intenzity. Podporuje spalování tuků při cvičení a následné snižování tělesné hmotnosti. Dále stimuluje tvorbu zásobního glykogenu a využití větvených aminokyselin jako zdroje energie pro svalovou práci při vytrvalostních výkonech.

L-KARNITIN má schopnost snižovat tvorbu kyseliny mléčné při fyzické zátěži - tím zvyšuje schopnost vydržet úroveň nasazeného tempa.

L-KARNITIN též hraje důležitou roli při zrání spermií a zvyšuje tak mužskou plodnost.

Balení120cps

<< Zpět

© Copyright 2014 - 2020    Sport Ideal - Velkoobchod se sportovní a racionální výživou v ČR