V nákupním košíku
není žádná položka.
Velkoobchod se sportovní výživou a fitness doplňky.

NUTREND - REGENER 450g - skvělý regenerační nápoj po výkonu

NUTREND - REGENER 450g - skvělý regenerační nápoj po výkonu

Cena po slevě: 297,- Kč      Běžná cena: 330,- Kč


Kategorie

» PITNÝ REŽIM   » ENERGIE   » REGENERACE   » práškové nápoje  

Výrobce

NUTREND

Popis

 

REGENER je práškový koncentrát pro přípravu vysoce kvalitního potréninkového nápoje určeného k podpoře regenerace po intenzivním fyzickém výkonu.

Základ tvoří účinná kombinace vybraných sacharidů, minerálů, vitaminů a s přídavkem dalších funkčních látek pro maximálně rychlý nástup regeneračních procesů a přechod organismu do anabolické fáze (ochrana a růst svalové hmoty). REGENER slouží k rychlé regeneraci energetických zásob organismu, obnově vodního a minerálového prostředí a obnově svalové hmoty. Je určený pro: •nastartování maximálně rychlé regenerace – zvýšení možnosti tréninkových cyklů, •rychlou pomoc při stavech fyzického vyčerpání po výkonu, •doplnění energetických zdrojů po výkonu (svalového a jaterního glykogenu), •návrat organismu do „rovnováhy“, •rychlé odstranění „stresu organismu“ po výkonu a urychlení detoxikace.

Doporučené dávkování Ihned po ukončení fyzické zátěže smíchejte 75 g REGENERU s 450 ml čisté vody - řádně rozmíchejte v šejkru. Připravený nápoj vypijte po malých dávkách v průběhu cca 20 - 30 minut. Nikdy nevypijte najednou. Dávku následně zapijte dalšími 200 ml vody.

Upozornění: ve výrobku mohou být patrny nerozpuštěné částice. Toto je přirozenou vlastností výrobku a není nijak na závadu

Balení450g
Příchuť

<< Zpět

© Copyright 2014 - 2020    Sport Ideal - Velkoobchod se sportovní a racionální výživou v ČR