V nákupním košíku
není žádná položka.
Velkoobchod se sportovní výživou a fitness doplňky.

NUTREND - UNISPORT ZERO 1000ml - hypotonický iontový nápoj bez cukru

NUTREND - UNISPORT ZERO 1000ml - hypotonický iontový nápoj bez cukru

Cena po slevě: 391,- Kč      Běžná cena: 435,- Kč


Kategorie

» PITNÝ REŽIM   » ENERGIE   » REDUKCE NADVÁHY   » tekuté nápoje  

Výrobce

NUTREND

Popis

UNISPORT ZERO je koncentrovaný sportovní nápoj s mírnou mineralizací a nulovým obsahem cukru. Jeho uplatnění nalezneme pro doplnění tekutin při sportovní aktivitě i mimo ni. Díky tomu, že se jedná o hypotonický nápoj, dojde při jeho konzumaci k rychlejšímu doplnění tekutin a minerálů v těle než u jiných typů nápojů.

Hypotonický nápoj UNISPORT ZERO je obohacen o zdroj makro-minerálů hořčíku, sodíku a draslíku. Dále obsahuje aminokyseliny taurin, L-karnitin a L-alanin pro dodání energie povzbuzení mysli. Extrakt ze zeleného čaje zase podpoří metabolismus a stimuluje tělo.

UNISPORT ZERO je určen pro rehydrataci organismu při fyzické aktivitě i mimo ni. Tento produkt mohou užívat i lidé s diabetes I. i II. typu.

·  Hořčík příznivě ovlivňuje činnost svalstva, nervové soustavy a srdce 

·  Extrakt ze zeleného čaje pomáhá snižovat hladinu LDL cholesterolu, stimuluje organismus a působí proti oxidačním          vlivům prostředí 

·  Taurin pomáhá snižovat krevní tlak a podporuje stimulaci těla i mysli 

·  L-karnitin podporuje srdeční i mozkovou činnost, dále se díky němu lépe využívá tuková tkáň jako zdroj energie pro        fyzickou aktivitu 

·  L-alanin jako snadno aminokyselina podporující metabolismus a funguje jako zdroj energie

UNISPORT ZERO doporučené dávkování: 10 ml koncentrátu do 600 - 700 ml čisté vody. Vypijte maximálně 50 ml koncentrátu denně.

UNISPORT ZERO použití: pro přesnou přípravu nápoje použijte přiloženou odměrku. Po otevření uchovávejte při teplotě do 25°C a spotřebujte do 3 měsíců. Hotový nápoj spotřebujte do 24 hodin. Před použitím protřepejte. Případný zákal není na závadu výrobku.  

Balení1000ml
Příchuť

<< Zpět

© Copyright 2014 - 2020    Sport Ideal - Velkoobchod se sportovní a racionální výživou v ČR